home Inne Top 4 zabawek dla niemowląt

Top 4 zabawek dla niemowląt

Choć zabawki dla niemowląt stanowią bardzo szeroką grupę produktów, to widać, że jest kilka, które cieszą się szczególnym powodzeniem wśród rodziców, cioć, czy wujków. O jakich dokładnie zabawkach mowa? Które zabawki dla niemowląt wzbudzają największe zainteresowanie? Poniżej przedstawiamy top 4, więc koniecznie się z nią zapoznaj!

Drewniany bujak dla dzieci

Bujaki już od dawna są chętnie przez nas wybierane, ponieważ zapewniają dzieciom bardzo dużo frajdy i to już od pierwszych dni życia. Jednak zupełną nowością są drewniane bujaki, czyli solidne i jakościowe produkty, które wytwarzane są z naturalnego i ponadczasowego surowca. Drewniany bujak z Kidaroo.pl jest zatem ekologicznym produktem, który  nie dość, że służy do zabawy równoważnej, to dodatkowo może wspierać rozwój motoryki dziecka.

Mata aktywizująca z pałąkiem

Bardzo chętnie wybieraną zabawką jest mata aktywizująca z pałąkiem, ponieważ nie dość, że zapewnia maluchowi dużo dobrej zabawy, to jeszcze wspiera jego rozwój już od pierwszych dni życia. Dodatkowo mata aktywizująca została wykonana z trwałych i solidnych surowców, więc jest bezpieczna w użytkowaniu.

Miękkie kostki sensoryczne

W naszej top 5 nie mogło zabraknąć miękkich kostek sensorycznych. To produkty, które nie dość, że są bardzo słodkie, to jeszcze zapewniają maluchowi dużo dobrej zabawy oraz pozwalają mu odkrywać różne faktury materiału, czy ciekawostki w postaci wypustek, czy metek, a je maluchy uwielbiają. Miękkie kostki sensoryczne można też turlać, co zachęca malucha do aktywnego ruchu, w tym do raczkowania.

Dzięki temu, że tego typu zabawki dla niemowląt mają dużo ciekawych elementów (w tym na przykład lustereczko) i wydają odgłosy w trakcie potrząsania, to sprawiają też dużo radości. Na korzyść miękkich kostek sensorycznych przemawia także fakt, że produkowane są z solidnych i trwałych surowców, które mają wszystkie wymagane atesty i nie stanowią zagrożenia dla naszej pociechy.

Przytulanki

Nasze zestawienie zamykamy przytulankami, czyli maskotkami, które występują w bardzo różnej formie. Przytulanki w kształcie pszczółki, dinozaura, zajączka, ośmiornicy, czy nawet niedźwiadka to tylko kilka przykładów tego, co zwykle wzbudza nasze zainteresowanie. Nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ są pełne uroku, więc są w stanie skraść serca wielu z nas.

Co więcej, przytulanki są bardzo mięciutkie, więc to sprawia, że maluszek może się do nich przytulić. Najlepsze przytulanki produkowane są też z trwałych i bezpiecznych surowców, więc dodatkowo nie stanowią zagrożenia dla niemowlaka.