home Bez kategorii Jak pozbyć się intymnych kompleksów?

Jak pozbyć się intymnych kompleksów?

Dzisiejszy świat pełny jest ogólnodostępnych kanonów piękna, które mało mają wspólnego z rzeczywistym wyglądem kobiet. Nasze kompleksy nie biorą się znikąd, a media tak kreują otoczenie i rzeczywistość, że tendencja ich kierunku robi się naprawdę niepokojąca. Operacja zmniejszenia warg sromowych to tylko jedna z wielu, którym poddają się kobiety nie tylko ze względów własnych, ale właśnie ze względu na ogromną presję świata.

Przygotowanie do zabiegu

Osoba, która zdecydowała się na zabieg, musi wykonać szereg rutynowych badań laboratoryjnych, które wykluczą, chociażby stany zapalne organizmu. Jeżeli zabieg będzie wykonany w znieczuleniu ogólnym, to na sześć godzin przed nim należy pozostać na czczo. Przed zabiegiem do żyły zostanie wprowadzona kaniula odpowiedzialna za możliwość wprowadzania leków. Więcej o zabiegu na https://www.lineacorporis.pl/operacje-intymne-zmniejszenie-warg-sromowych/pelna-informacja-o-zabiegu.

Operacja zmniejszania warg sromowych – metody

Metoda tradycyjna polega na obcięciu brzegu warg sromowych mniejszych na ich całej długości, a następnie zszyciu. Niestety w taki sposób wykonana operacja może zmniejszyć czucie, co w rezultacie zmniejszy doznania erotyczne kobiety. Poza wszystkim zaszyta rana pozostawia blizny nie do końca estetyczne. Nowsza metoda polega na usunięciu łukowatego nadmiaru śluzówki przy podstawie warg sromowych. Dzięki temu wolny brzeg warg pozostanie nienaruszony, a blizna będzie dobrze ukryta, a więc niezauważalna. Nie zmniejszy się także czucie w wargach sromowych. Niestety żadna z tych metod nie powoduje zmniejszenia ich długości. Najnowsza metoda polega na usunięciu klinowatej części warg sromowych, dzięki czemu zostaje zachowany ich wolny brzeg, a korekcji ulega nie tylko szerokość, ale też długość warg sromowych mniejszych.