MedPahrm Jobs

Targi Pracy - O Targach

Kim jesteśmy?

MedPharmJobs Careers to największe w Europie targi pracy, skierowane wyłącznie do branży medycznej, farmaceutycznej i badań klinicznych. To dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu nasze targi są obecnie cieszącym się największym zaufaniem wsród pracodawców i kandydatów miejscem kształtowania medycznego rynku pracy.


MedPharmJobs Careers to:

  • możliwość bezpośredniego spotkania potencjalnych pracodawców i zapoznania się z ich ofertami pracy w kraju i za granicą,
  • seminaria związane z planowaniem i możliwościami rozwoju kariery zawodowej w aspekcie branży medyczno-farmaceutycznej,
  • profesjonalne kursy Medical English,
  • informacje z pierwszej ręki na temat formalności związanych z podjęciem pracy za granicą,
  • możliwość nawiązania ciekawych kontaktów ze specjalistami z Twojej branży,
  • a przede wszystkim wyjątkowa i najlepsza okazja do rozwoju swojej kariery zawodowej!


Targi MedPharmJob Careers to nie tylko nasza praca, lecz przede wszystkim pasja, a zadowolenie naszych wystawców oraz odwiedzających - lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i innych specjalistów medycznych - utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to najlepiej i daje nam energię do dalszych starań.


W celu zapewnienia uczestnikom naszych targów wszechstronnego wsparcia w poszukiwaniu wymarzonej pracy, rozszerzyliśmy naszą działalność o nowe marki:

MedPharm Careers Magazine - bezpłatny magazyn z najlepszymi ofertami pracy oraz artykułami na temat medycznego rynku pracy w Europie dystrybuowany na naszych targach oraz dostępny na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z najnowszym numerem MedPharm Careers Magazine!

MedPharmJobs.com - największy globalny portal pracy dla branży medyczno-farmaceutycznej. Zaufało nam już ponad 200 pracodawców poszukujących pracowników z całego świata. Zarejestruj się
Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie bezpośrednio kontaktu pracodawcom z całej Europy z wykwalifikowanymi specjalistami z branży medyczno-farmaceutycznej w jednym miejscu.

Co jest naszym celem?

  • pomoc specjalistom medycznym w znalezieniu idealnej pracy 
  • stałe monitorowanie zmian i procesów zachodzących na medycznym rynku pracy, a dzięki temu wychodzenie naprzeciw jego potrzebom
  • dostarczanie aktualnych informacji dotyczących medycznego i farmaceutycznego rynku pracy
  • umożliwienie pracodawcom z najlepszych firm europejskich dotarcia do wykwalifikowanych specjalistów.

Jak to się zaczęło?
Wszystko zaczęło się wiosną 2007 roku. Targi miały wtedy nazwę Medycznych Dni Kariery i odbyły się w kilku największych polskich miastach. Były takim sukcesem, że już rok później postanowiliśmy zorganizować je także za granicą - początkowo w Budapeszcie, Bukareszcie, Pradze i Bratysławie. Minęło już prawie ponad 6 lat, a my jesteśmy już w 20 krajach!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych targów? Zapraszamy do kontaktu z nami!
jobfairs@medpharmgroup.com