MedPahrm Jobs

MedPharm Careers już po raz trzynasty w Polsce

MedPharm Careers już po raz trzynasty w Polsce

Wielkimi krokami zbliża się kolejna – wiosenna edycja MedPharm Careers, międzynarodowych medycznych targów pracy i kariery. W ramach trzynastej edycji targi odbędą się w siedmiu największych polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie oraz Gdańsku. Odwiedzający już po raz trzynasty będą mieli unikalną możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami z największych, renomowanych firm medycznych z krajów oferujących najlepsze warunki zatrudnienia, w tym z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Holandii i Szwecji oraz porównania ich ofert z ofertami lokalnych firm z Polski. 

MedPharm Careers to oprócz setek ofert pracy także szereg bezpłatnych seminariów i szkoleń, przeprowadzanych przez specjalistów w dziedzinie rekrutacji w branży medycznej oraz przedstawicieli renomowanych firm medycznych przedstawiających spektrum możliwości rozwoju kariery lokalnie i za granicą. Szczególna uwaga zostanie poświęcona w tej edycji nauce medycznego języka angielskiego, niezbędnego do podjęcia pracy w większości krajów europejskich, w tym w Polsce. 

Najważniejszym dowodem na ogromne znaczenie targów MedPharm Careers wśród personelu medycznego jest stale rosnąca liczba odwiedzających. Targi skierowane są do lekarzy specjalistów, absolwentów studiów medycznych, pielęgniarzy i pielęgniarek oraz wielu innych osób związanych zawodowo z ochroną zdrowia.

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do REJESTRACJI na MedPharm Careers!